Welcome Color To World

Vítejte, rádi bychom vám chtěli představit náš low-poly multiplayerový projekt pro dva hráče Welcome Color To World. (WCTW)

Příběh aneb o čem hra bude? Hlavní myšlenkou při tvorbě příběhu byla barva a její zaměření na gameplay a příběh. V příběhu hrajete za dva bratry (Daxe a Foxe), žijí si společně v jednom z posledních lidských městech, které nestihla záhuba, jenže nic netrvá věčně a staré zlo a temnota se opět probouzí a vychází na povrch. Tajemný vládce zla a temnoty Bokrieg si uzurpuje poslední články lidské rasy se svou armádou. Jediné co chce je získat Daxe jelikož ten jediný odolal jeho zbraním a vy zase po své cestě svrhnout ho než vám samotným vyprší čas.

Hra za oba je zcela jiná, Dax se zaměřuje na pohyb, pomoc při hádankách a rychlý postup a Fox zase na barvení, stavění, organizaci inventáře a hledání cesty. Po cestě je možné plnit vedlejší úkoly, hádanky nebo si jen sednout k ohni, opéci si špekáček a u toho zpívat. Výběr je pouze na vás a na vašem stylu hraní. Se svým kamarádem popřípadě spoluhráčem prožíváte slasti i strasti v obrovském světě, který je rozdělený na 35 separátních levelů s 6 rozdílnými biomy a to v Lokálním i Internetovém Multiplayeru pro dva hráče v adventuře s lehkými RPG prvky.

HW Požadavky

Minimální Požadavky

720p - [60FPS/ Very Low]

Operační systém: Windows 8, 10

Procesor: Intel Celeron G4930

RAM: 4 GB

Pevný disk: 12 GB

Grafická Karta: GT 710

Doporučené Požadavky

1080p - [60FPS/ Ultra]

Operační systém: Windows 8, 10

Procesor: Intel Core i3-8100

RAM: 6 GB

Pevný disk: 12 GB

Grafická karta: GTX 1060

375 Kč